قرار گرفتن در يک رابطه، يا ازدواج با يک شخص، ميتواند يک اتفاق بسيار خوشايند و مهم باشد. روابط معمولا در ابتدا بسيار گرم و خوب پيش ميروند. اما به مرور زمان ممکن است دچار مشکلاتي شود. مشکل اينجا است که برخي افراد فکر مي‌کنند تنها زماني بايد از برخي جملات استفاده کنند، که قصد ورود به رابطه را دارند. و همين که وارد رابطه شدند بسياري از اين جملات را فراموش مي کنند. جملاتي وجود دارد که اگر هر روز آن ها را به زبان بياوريد و به شريک زندگي خود بگوييد، تا ساليان سال زندگي شما گرم و صميمي باقي خواهد ماند.

وبسايت نسخه در اين مقاله 10 جمله جادويي و بسيار ساده را آورده است، که بايد هر زوجي روزانه آن ها را روبروي همسرش به زبان بياورد و زندگي مشترک خودشان را گرمتر نگه دارند.

1 . من بهت اطمينان دارم

اعتماد يک عنصر حياتي در هر رابطه است. زماني که اعتمادي بين دو نفر ايجاد ميشود زندگي کردن بسيار شيرين تر ميشود. اگر به همسر خود بگوييد که من به تو اعتماد دارم، او به راحتي احساس خوبي پيدا مي‌کند و از بودن در رابطه با شما احساس رضايت خواهد کرد. از سوي ديگر با گفتن اين جمله، ميتوانيد اعتماد بنفس او را تا حد زيادي افزايش دهيد.

2 . دلم برات تنگ شده

اگر شاغل هستيد و هر روز ساعات زيادي دور از خانه هستيد، گوشي خود را برداريد شماره او را بگيريد و به او بگوييد “عزيزم دلم برات تنگ شده”. اصلا نيازي نيست زياد صحبت کنيد و وقت خود يا او را بگيريد. همين که دلتنگي خود را به او بگوييد، و او بفهمد که شما به يادش هستيد کافي است. قدرت اين جمله را زماني درک ميکنيد که براي يک مدت طولاني از اين جمله هر روز استفاده کرده باشيد.

3 . عزيزم متاسفم!

تنها کساني متوجه تاثير قدرت اين دو کلمه ميشوند که در مواقع حساس آن ها را بر زبان آورده باشد. هنگامي که کدورتي يا اتفاقي بين شما پيش مي آيد، اولين نفري باشيد که ميگويد ببخشيد. اگر با کاري همسر خود را از خود رنجانده ايد، گفتن کلمه ببخشيد بسياري از تنش ها را کم خواهيد کرد. هيچوقت گفتن اين کلمه را به انتهاي يک مشاجره موکول نکنيد. اينکه بعد از چند روز متوجه اشتباه خود شويد، سپس عذرخواهي کنيد ارزش چنداني ندارد. همان ابتدا گره از کار خود بگشاييد.

4 . من برات احترام زيادي قائل هستم

به شريک زندگي خود بگوييد “فارغ از ظاهر و زيبايي، جذابيت و يا موقعيت شغلي و اجتماعي ات ارزش و احترام زيادي براي تو قائل هستم”

هنگامي که تصميمي ميگيرد يا قصد انجام کار خاصي دارد، حتما به او بگوييد که کار شما يا تصميم شما با ارزش است و من به آن احترام ميگذارم. آن ها نظرات خود را دارند و وقتي تصميمات و نظرات خود را با شما به اشتراک ميگذارند به آن‌ها توجه کنيد. اينکه شما يک شنونده فعال باشيد يعني براي او واقعا ارزش قائل هستيد.

5 . تو عالي و فوق العاده‌اي

به ياد داشته باشيد شما با ازدواج با يک شخص، قيد ديگران را ميزنيد. تنها همسر شما است که شايسته تقدير و نظاره کردن است. حتي اگر زيبا نيست هميشه به او بگوييد که تو فوق  العاده زيبا و دوست داشتني هستيد. او براي شما تمام چيزي است که ميخواهيد. همسر شما اگر يک خانم باشد هيچوقت از شنيدن اين جمله سير نميشود. هيچوقت اين جمله براي او تکراي نخواهد شد. به او بگوييد “به زيبايي تو افتخار ميکنم.”

6 . مرسي که هستي!

شريک زندگي شما در مجموع باعث ميشود که زندگي کنيد. تمام تلاشي که ميکنيد براي او است. انگيزه و نيرو ي محرکه شما شادي خاطر او است. ديدن لبخند هاي او شايد بزرگترين نعمتي باشد که تاکنون دريافت کرديد. آيا وجود چنين فرشته اي در زندگي شما، ارزش سپاسگزاري ندارد؟ هر روز مستقيم در چشمان او نگاه کنيد و با صداي بلند به او بگوييد “مرسي که هستي”

7 . من هميشه ازت حمايت مي‌کنم و پشتت هستم

شما انسان هستيد و همه انسان ها هر روز چالش هايي را تجربه مي‌کنند. تفاوت شما با يک شخص مجرد، اين است که در مواجهه با چالش و دشواري شما کسي را داريد که هميشه پشت شما را مي گيرد. همسر شما دلخوش به حمايت هميشگي شما است. بنابراين هر روز به او بگوييد که هر چه شود من حامي تو هستم. به او بگوييد اگر زندگي سخت شود، شما نيز محکمتر از قبل پشتش را مي گيريد. به شما قول ميدهم که همسرتان نيز درست مثل شما حامي شما خواهد بود.

8 . همسرم ازت سپاسگزارم

سپاسگزاري بهترين چيزي است که يک انسان مي‌تواند به آن فکر کند. شما و شريک زندگي خود، روزانه براي اين زندگي مشترک تلاش هاي زيادي مي کنيد. همه اين تلاش ها، شايد با نام وظيفه يا مسئوليت شناخته شود، اما نيازمند تشکر است. آن هم نه يک تشکر خشک و خالي. با ابراز قدرداني زباني از همسر خود، کاري خواهيد کرد که خستگي ناشي از کار و يا تلاش او، در بروز و احساس بهتري داشته باشد. در ثاني عشق و علاقه اش به شما بيشتر مي شود. زيرا مي داند که شما او را مي‌بينيد و قدر او را مي‌دانيد.

9 . نظرت چيه بريم فلان جا؟!

روابط بايد داراي هيجان باشند. حتي اگر مجرد هستيد يک زندگي يکنواخت و کسل کننده شما را تا مرز ديوانگي مي‌کشاند. زندگي دو نفره اي که بايد تا ساليان سال ادامه پيدا کند، بدون هيجان و تنوع، چند سال بيشتر دوام نمي‌آورد و سردي باعث فروپاشي آن خواهد شد.

گشت و گذار خود را تنها محدود به دوره عقد و نامزدي نکنيد. پس از داشتن ماه عسل حتما بطور منظم ساک هاي خود را ببنديد و به يک مسافرت مفرح برويد.  قرار هم نيست هر روز به مسافرت برويد! کافي است به همسرتان بگوييد که تا سر کوچه برويد و يا با هم گل هاي باغچه را آب بدهيد.

10 . عزيزم من تو رو دوست دارم

زندگي عاشقانه اي که در آن روزي حداقل يک بار جمله دوستت دارم شنيده نشود، آنقدرها هم عاشقانه نيست. گفت اين جمله به هيچ عنوان وظيفه نيست و از روي عادت هم نيست. اين جمله بايد از اعماق وجود شما ادا شود. خواه تنها يک ماه از ازدواج شما مي گذارد 70 سال، گفتن اين جمله پر مفهوم عشق، شادابي و طراوت زندگي شما را بيشتر مي کند و شريک زندگي را به شما متمايل تر خواهد ساخت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع کنکور ایران پخش اسباب بازی برادران David HACUBE درب چوبی و ضد سرقت ارزان قمیت fileforoosh5050 Jonathan Miguel msdmovie خدای من